CoinW Güvenilirmi ?

CoinW Güvenilirmi ?
Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Sevgili #CoinW Kullanıcıları,

Kripto alanındaki son gelişmeler ışığında CoinW, topluluğa yerleşik bir kripto borsası olarak rolünü ve sorumluluğunu yeniden teyit etmek istiyor. CoinW, kullanıcı fonlarının korunmasını her zaman en büyük önceliği olarak kabul etmiştir ve görecektir. Son olayın CoinW ve kullanıcıları üzerinde hiçbir etkisi olmadı.

CoinW'nin bir numaralı odak noktası her zaman kullanıcı koruması olmuştur ve uzun süredir katı token listeleme değerlendirme süreçleri ve bankacılık düzeyinde risk yönetimi protokolleri benimsemiştir. CoinW, mevzuata uyumlu operasyonlar ve şeffaf varlık yapıları konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. CoinW, açık kullanıcı talimatı olmadan asla kullanıcı fonlarını yeniden tahsis etmez ve kullanıcılarının fonlarını istedikleri zaman çekebileceklerini garanti eder.

CoinW, güvenlik denetimleri, penetrasyon testi, işlem takibi, AML çözümleri ve güvenlik danışmaları dahil olmak üzere kapsamlı bir ağ güvenliği çerçevesi sağlamak için SlowMist, ScanV, Certik, HyperLab ve daha fazlası dahil olmak üzere itibarlı güvenlik şirketleriyle uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurmuştu. CoinW, platformun güvenliğini ve istikrarını sağlamak ve güvenlikle ilgili olayların olasılığını en aza indirmek için bu adımları attı.

Daha yakın zamanlarda CoinW, Merkle Tree Rezerv Kanıtı'nı yayınlamak için çalışıyor ve saygın üçüncü taraf denetim kuruluşlarından düzenli olarak raporlar sağlayacak. Bu raporların tümü, kullanıcılarımız tarafından erişilebilir ve aranabilir olacaktır.

CoinW, tüm kripto borsalarının mevzuata uygun operasyonlar yürüteceğini ve kripto endüstrisinin uzun vadeli sürdürülebilir gelişimini sağlamak için birlikte çalışacağını içtenlikle umuyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar